Baja Designs: listwa LED S8

2539,00 10279,00  z VAT

Najnowsza listwa LED od Baja Designs została znów udoskonalona! Obudowa z aluminium obrabianego maszynowo, do 31 750 lumenów of czystej energii przy poborze ok 280W/20A, oraz blisko 50,000 godzin życia. Seria S8 wyposażona jest w odbłyśniki wysokiej wydajności opracowane specjalnie dla tego modelu oraz miodowe podświetlenie podkreślające unikalny charakter, które pełni funkcję dodatkowego światła do jazdy dziennej

Opis

Najnowsza listwa LED od Baja Designs została znów udoskonalona! Obudowa z aluminium obrabianego maszynowo, do 31 750 lumenów of czystej energii przy poborze ok 280W/20A, oraz blisko 50,000 godzin życia. Seria S8 wyposażona jest w odbłyśniki wysokiej wydajności opracowane specjalnie dla tego modelu oraz miodowe podświetlenie podkreślające unikalny charakter, które pełni funkcję dodatkowego światła do jazdy dziennej. Wszystkie produkty serii S8 są objęte dożywotnią gwarancją. Wersja z światłami pozycyjnymi w kolorze miodowym (podświetlenie zasilane osobno 12V). W zestawie komplet uchwytów ze stali nierdzewnej.

Lampa dostępna w różnych długościach, od 10″ do 50″. Dostępny soczewka bezbarwna lub amber.

Strumień świetlny:

SPOT
Soczewki Spot: główny snop światła ma pokrycie 9° spot (Strefa 4) – najlepsza konfiguracja do szybkiej jazdy w nocy. Zasięg świateł typu Spot pozwala na pewne prowadzenie z większymi prędkościami oraz doświetlanie konkretnego miejsca przed pojazdem, np miejsca zaczepienia liny wyciągarki.

Racer Edition
Soczewki lamp wersjach wyścigowych (Racer – Hyper Spot) gwarantują, że wiązka ma jeszcze większe skupienie (Strefa 5) i pozwala na jazdę z prędkościami grubo powyżej 150km/h. Lampy LED z serii Racer są jedynym oświetleniem, które można montować na dachu.

Oświetlenie robocze i wyprawowe
Soczewki Work/Scene snop światła ma pokrycie 120° w otoczeniu pojazdu (Strefa 7) najlepsza konfiguracja jako oświetlenie robocze, kempingowe i do manewrowania w trudnym terenie.

Doświetlanie zakrętów
Soczewki Wide Cornering: snop światła ma pokrycie 42° w otoczeniu pojazdu (Strefa 2) i jest odcięty od góry – najlepsza konfiguracja do jazdy w warunkach dużego zapylenia lub mgły. Lampy nie pokrywają Strefy 2 i są idealny uzupełnieniem dla oświetlenia przeciwmgielnego.

Driving Combo
Soczewki Driving Combo: główny snop światła ma pokrycie 42° w otoczeniu pojazdu (Strefa 3) oraz 9° spot (Strefa 4) – najlepsza konfiguracja do jazdy w nocy jako uzupełnienie fabrycznego oświetlenia.

Światła przeciwmgielne
Soczewki Dust/Fog: snop światła ma pokrycie 42° w otoczeniu pojazdu (Strefa 1) i jest odcięty od góry – najlepsza konfiguracja do jazdy w warunkach dużego zapylenia lub mgły. Świetnie się sprawdzają jako zamiennik fabrycznego oświetlenia.

Światła cofania
Soczewki Backup (Strefa 8) rekomendowane są jako dodatkowe oświetlenie do cofania i manewrowania w trudnym terenie. Skupienie światła jest nieznacznie większe w poziomie (około 100°) niż lamp Work/Scene i wyraźne odcięcie wiązki światła w pionie. Taka konfiguracja umożliwia montaż oświetlenia blisko nawierzchni, nawet pod zderzakiem.

Dodatkowe informacje:

 • Gwarancja 60 miesięcy – obejmuje ona pierwszego właściciela i wyłączone są niej uszkodzenia mechaniczne.
 • uService® – możliwość samodzielnej wymiany soczewek i uszczelnienia
 • ClearView® – każda lampa zaprojektowana przez zespół inżynierów do pełnienia konkretnej funkcji. Soczewki i odbłyśniki są projektowane komputerowo i testowane w laboratorium
 • MoistureBlock™ – wszystkie lampy są w pełni wodo- i pyłoodporne (IP69K). Można je także zanurzać do głębokości 2.5m.
 • CopperDrive® – jedyne lampy LED na rynku, które zostały zaprojektowane do ciągłej pracy z maksymalną mocą
 • 5000K Daylight – naturalny kolor światła zapobiega zmęczeniu oczu.
 • Soczewki: wykonane zostały z powlekanego i wytrzymałego poliwęglanu
 • Obudowa lampy: wykonana z anodowanego aluminium i malowana proszkowo
 • Ramka: wycinana CNC z aluminium ze specjalnym rowkiem dla uszczelki o-ring
 • Zestaw montażowy i śruby: stal nierdzewna
 • Built-In Overvoltage Protection – ochrona komponentów lampy w przypadku niespodziewanego wzrostu napięcia
 • B.M.T. – unikalny system ochrony akumulatora. Moc lampy jest stopniowo redukowana gdy napięcie zaczyna spadać poniżej 13.5V bez efektu przygasania i migania. Dodatkowo, inteligentny system ochrony w przypadku zwarcia zabezpiecza instalację pojazdu
 • IK10 – najwyższa odporność na uderzenia

Informacje dodatkowe

WagaBrak danych
WymiaryBrak danych
Długość

10", 20", 30", 40", 50"

Soczewka

Driving Combo, Spot, Wide Cornering, Wide Driving, Work/Scene

Kolor

Amber, Clear

Liczba drzwi

, ,

Wysokość liftu

Model pojazdu

, ,

Producent

Wersja silnikowa

, , ,

Wersja wyposażenia

, , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.