AEV: felga Salta XR czarny matowy ET+25 5×5 Jeep JL JT

411,00 z DPH

Salta XR – JL /JT Matte Black

5 skladem

Katalogové číslo: AEV-28401106AA Kategorie:

  Popis

  Salta XR reprezentuje ewolucję popularnej felgi Salta i jest teraz kompatybilna z rozszerzoną listą pojazdów, w tym JL Wrangler/Gladiator

  Podobnie jak jej poprzedniczka, 12-ramienna konstrukcja Salta XR inspirowana wyścigami zapewnia dodatkową wytrzymałość dla maksymalnej trwałości na drodze i w terenie, a charakterystyczne dla AEV zagłębione wentyle zapewniają dodatkową ochronę przed kamieniami na szlaku. 
  Salta XR jest kołem specyficznym dla platformy, więc każde zastosowanie będzie miało odpowiedni offset/backspacing, zapewniając idealną równowagę między prześwitem opony, promieniem szorowania i prowadzeniem. 
  Jak każda felga AEV, Salta XR została przetestowana zgodnie z rygorystycznymi normami SAE J2530 i jest objęta dożywotnią gwarancją konstrukcyjną. Wykończenia obejmują satynową czerń i onyks – oba mają subtelną grafikę “SALTA XR”, wygrawerowaną laserowo na powierzchni czołowej. Wyprodukowano we Włoszech. 

  Uwaga: Ze względów bezpieczeństwa AEV nie zaleca malowania proszkowego felg aluminiowych. Zakres temperatur i czas trwania procesu malowania proszkowego może nakładać się na obróbkę cieplną i starzenie odlewanych lub kutych felg aluminiowych. Z tego powodu felgi malowane proszkowo nie będą objęte dożywotnią gwarancją strukturalną AEV. Wszelkie naprawy i / lub zmiany koloru powinny być wykonane przy użyciu lakieru nakładanego pistoletem. 

  Další informace

  Hmotnost15,3 kg
  Rozměry50,8 × 50,8 × 33,02 cm
  Počet dveří

  , ,

  Model vozidla

  , ,

  Výrobce

  Verze motoru

  , , , , , ,

  Verze zařízení

  , , ,

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.