AEV: felga Salta XR Onyx ET+25 5×5 Jeep JL JT

410,00 inkl. MwSt

Salta XR – JL /JT Onyx

Nicht vorrätig

Artikelnummer: AEV-28401109AA Kategorie:

  Beschreibung

  Salta XR reprezentuje ewolucję popularnej felgi Salta i jest teraz kompatybilna z rozszerzoną listą pojazdów, w tym JL Wrangler/Gladiator

  Podobnie jak jej poprzedniczka, 12-ramienna konstrukcja Salta XR inspirowana wyścigami zapewnia dodatkową wytrzymałość dla maksymalnej trwałości na drodze i w terenie, a charakterystyczne dla AEV zagłębione wentyle zapewniają dodatkową ochronę przed kamieniami na szlaku. 
  Salta XR jest kołem specyficznym dla platformy, więc każde zastosowanie będzie miało odpowiedni offset/backspacing, zapewniając idealną równowagę między prześwitem opony, promieniem szorowania i prowadzeniem. 
  Jak każda felga AEV, Salta XR została przetestowana zgodnie z rygorystycznymi normami SAE J2530 i jest objęta dożywotnią gwarancją konstrukcyjną. Wykończenia obejmują satynową czerń i onyks – oba mają subtelną grafikę “SALTA XR”, wygrawerowaną laserowo na powierzchni czołowej. Wyprodukowano we Włoszech. 

  Uwaga: Ze względów bezpieczeństwa AEV nie zaleca malowania proszkowego felg aluminiowych. Zakres temperatur i czas trwania procesu malowania proszkowego może nakładać się na obróbkę cieplną i starzenie odlewanych lub kutych felg aluminiowych. Z tego powodu felgi malowane proszkowo nie będą objęte dożywotnią gwarancją strukturalną AEV. Wszelkie naprawy i / lub zmiany koloru powinny być wykonane przy użyciu lakieru nakładanego pistoletem. 

  Zusätzliche Informationen

  Gewicht15,3 kg
  Größe50,8 × 50,8 × 33,02 cm
  Anzahl der Türen

  , ,

  Fahrzeugmodell

  , ,

  Hersteller

  Version des Motors

  , , , , , ,

  Version der Ausrüstung

  , , ,

  Bewertungen

  Es gibt noch keine Bewertungen.

  Nur angemeldete Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, dürfen eine Bewertung abgeben.