AEV: felga Salta XR Onyx ET+25 5×5 Jeep JL JT

1769,00  z VAT

Salta XR – JL /JT Onyx

Brak w magazynie

SKU: AEV-28401109AA Kategoria:

  Opis

  Salta XR reprezentuje ewolucję popularnej felgi Salta i jest teraz kompatybilna z rozszerzoną listą pojazdów, w tym JL Wrangler/Gladiator

  Podobnie jak jej poprzedniczka, 12-ramienna konstrukcja Salta XR inspirowana wyścigami zapewnia dodatkową wytrzymałość dla maksymalnej trwałości na drodze i w terenie, a charakterystyczne dla AEV zagłębione wentyle zapewniają dodatkową ochronę przed kamieniami na szlaku. 
  Salta XR jest kołem specyficznym dla platformy, więc każde zastosowanie będzie miało odpowiedni offset/backspacing, zapewniając idealną równowagę między prześwitem opony, promieniem szorowania i prowadzeniem. 
  Jak każda felga AEV, Salta XR została przetestowana zgodnie z rygorystycznymi normami SAE J2530 i jest objęta dożywotnią gwarancją konstrukcyjną. Wykończenia obejmują satynową czerń i onyks – oba mają subtelną grafikę “SALTA XR”, wygrawerowaną laserowo na powierzchni czołowej. Wyprodukowano we Włoszech. 

  Uwaga: Ze względów bezpieczeństwa AEV nie zaleca malowania proszkowego felg aluminiowych. Zakres temperatur i czas trwania procesu malowania proszkowego może nakładać się na obróbkę cieplną i starzenie odlewanych lub kutych felg aluminiowych. Z tego powodu felgi malowane proszkowo nie będą objęte dożywotnią gwarancją strukturalną AEV. Wszelkie naprawy i / lub zmiany koloru powinny być wykonane przy użyciu lakieru nakładanego pistoletem. 

  Informacje dodatkowe

  Waga15,3 kg
  Wymiary50,8 × 50,8 × 33,02 cm
  Liczba drzwi

  , ,

  Model pojazdu

  , ,

  Producent

  Wersja silnikowa

  , , , , , ,

  Wersja wyposażenia

  , , ,

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.