ICON: 07-18 JK 4.5″ tylne 2.5 vs pb cdcv para

1.935,00 IVA inclusa

07-18 JK 4.5″ REAR 2.5 VS PB CDCV PAIR

Esaurito

COD: ICO-27745CP Categoria:

  Descrizione

  Amortyzatory ICON Vehicle Specific (V.S.) z serii 2.5 Aluminium zostały zaprojektowane i zbudowane tak, aby zapewnić pojazdowi doskonałe właściwości użytkowe podczas jazdy terenowej i płynną jazdę po drogach. Amortyzatory te są skonfigurowane specjalnie dla każdego zastosowania, zarówno pod względem długości, jak i regulacji amortyzacji. Podobnie jak wszystkie amortyzatory ICON, amortyzatory V.S. z serii 2.5 Aluminium są w 100% odnawialne i w 100% umożliwiają regulację zaworów. W przypadku zastosowań w zbiornikach poziomych typu PiggyBack™ i specjalnych zdalnych zbiorników, unikalne wykorzystanie kolektora ICON z wycinane z bloku aluminium 6061 kilka centymetrów poniżej górnej pokrywy amortyzatora tworzy wewnętrzną Strefę odboju, która po jej użyciu wytwarza dodatkowe 20% siły tłumienia. Dodatkowa siła pomaga zapobiegać gwałtownym dobiciom i kontroluje zawieszenie podczas kompresji z dużą prędkością. Zawór ICON CDC to regulowany zewnętrznie zawór, który ogranicza przepływ oleju do zbiornika, co tworzy 10 poziomów zakresów siły tłumienia kompresji. Jeśli szukasz bardziej zdefiniowanego przez użytkownika dostosowania, rozważ amortyzatory z zaworem obejściowym z serii Omega.
  Cechy:
  Technologia zaworów CDC firmy ICON pozwala na 10 poziomów regulacji kompresji o wysokiej rozdzielczości za pomocą pokrętła.
  Wewnętrzna “strefa odboju” ICON zwiększa tłumienie o 20%, aby zapewnić większą kontrolę, gdy amortyzator zbliża się do stanu pełnej kompresji.
  Konstrukcja poziomego zbiornika typu PiggyBack™ poprawia rozpraszanie ciepła, aby zmniejszyć zanikanie działania amortyzatora podczas długotrwałej eksploatacji.
  Najwyższej jakości olej do amortyzatorów 5WT zapewniający stałe tłumienie zawieszenia w szerokim zakresie temperatur
  Napełniana azotem konstrukcja jednorurowa ze zbiornikiem poziomym typu PiggyBack™
  Jednoczęściowa konstrukcja tłoka dygresyjnego z zaworami specyficznymi dla pojazdu zapewnia niezrównane właściwości użytkowe i jakość jazdy zarówno po drogach, jak i w terenie
  Hartowany indukcyjnie, chromowany wał amortyzatora o średnicy 7/8 cala
  Łożyska sferyczne wyłożone PTFE i osprzęt montażowy do konkretnych zastosowań
  Elementy z aluminium lotniczego 6061 obrabiane CNC
  Pokryty powłoką CAD, precyzyjnie obrobiony korpus amortyzatora ze stali 1026 DOM zapewnia maksymalną trwałość i odporność na korozję.
  100% odnawialne
  100% możliwość regulacji zaworuInformacje techniczne:

  Informazioni aggiuntive

  Peso12,15 kg
  Modello di veicolo

  Produttore

  Recensioni

  Ancora non ci sono recensioni.

  Solamente clienti che hanno effettuato l'accesso ed hanno acquistato questo prodotto possono lasciare una recensione.