ICON: 20-up JT/18-up JL 2.5″ przednie 2.5 vs rr para

1.528,00 IVA inclusa

20-UP JT/18-UP JL 2.5″ FRONT 2.5 VS RR PAIR

Esaurito

COD: ICO-27821P Categoria:

  Descrizione

  Amortyzatory ICON Vehicle Specific (V.S.) z serii 2.5 Aluminium zostały zaprojektowane i zbudowane tak, aby zapewnić pojazdowi doskonałe właściwości użytkowe podczas jazdy terenowej i płynną jazdę po drogach. Amortyzatory te są skonfigurowane specjalnie dla każdego zastosowania, zarówno pod względem długości, jak i regulacji amortyzacji. Podobnie jak wszystkie amortyzatory ICON, amortyzatory V.S. z serii 2.5 Aluminium są w 100% odnawialne i w 100% umożliwiają regulację zaworów. W przypadku zastosowań w zbiornikach poziomych typu PiggyBack™ i specjalnych zdalnych zbiorników, unikalne wykorzystanie kolektora ICON z wycinane z bloku aluminium 6061 kilka centymetrów poniżej górnej pokrywy amortyzatora tworzy wewnętrzną Strefę odboju, która po jej użyciu wytwarza dodatkowe 20% siły tłumienia. Dodatkowa siła pomaga zapobiegać gwałtownym dobiciom i kontroluje zawieszenie podczas kompresji z dużą prędkością. Jeśli szukasz bardziej zdefiniowanego przez użytkownika dostosowania, warto rozważyć zastosowanie amortyzatorów z zaworem sterowania tłumieniem kompresji (CDCV).
  Cechy:
  Wewnętrzna “strefa odboju” ICON zwiększa tłumienie o 20%, aby zapewnić większą kontrolę, gdy amortyzator zbliża się do stanu pełnej kompresji.
  Konstrukcja zdalnego zbiornika poprawia rozpraszanie ciepła, aby zmniejszyć zanikanie działania amortyzatora podczas długotrwałej eksploatacji.
  Najwyższej jakości olej do amortyzatorów 5WT zapewniający stałe tłumienie zawieszenia w szerokim zakresie temperatur
  Napełniana azotem konstrukcja jednorurowa ze zbiornikiem poziomym typu PiggyBack™
  Jednoczęściowa konstrukcja tłoka dygresyjnego z zaworami specyficznymi dla pojazdu zapewnia niezrównane właściwości użytkowe i jakość jazdy zarówno po drogach, jak i w terenie
  Hartowany indukcyjnie, chromowany wał amortyzatora o średnicy 7/8 cala
  Łożyska sferyczne wyłożone PTFE i osprzęt montażowy do konkretnych zastosowań
  Elementy z aluminium lotniczego 6061 obrabiane CNC
  Jednoczęściowe siłowniki z wytłaczanego aluminium zapewniają doskonałą odporność na korozję i jednolite wykończenie.
  100% odnawialne
  100% możliwość regulacji zaworu
  Wszystkie amortyzatory ICON z serii 2.5 Piggyback i Remote Reservoir można wyposażyć w zawór sterowania tłumieniem kompresji (CDCV).Informacje techniczne:
  UWAGA TECHNICZNA: Wersja wykończenia Gladiator Mojave wymaga zastosowania zestawu dystansowego do niewspółosiowości 14 mm, część NR 611070.
  UWAGA TECHNICZNA: Kompatybilny tylko z modelami wyposażonymi w silnik benzynowy 3,6 l V6. Nie jest kompatybilny z Wranglerami wyposażonymi w silnik 3.6L V6 eTorque.

  Informazioni aggiuntive

  Peso9,9 kg
  Modello di veicolo

  ,

  Produttore

  Recensioni

  Ancora non ci sono recensioni.

  Solamente clienti che hanno effettuato l'accesso ed hanno acquistato questo prodotto possono lasciare una recensione.