ICON: zestaw regulowanych wahaczy przednich górnych lift 2.5-4″ Jeep JL JT

384,00 IVA inclusa

18-UP JL FRONT ADJ UPPER LINK KIT

Esaurito

COD: ICO-22022 Categoria:

  Descrizione

  Rurkowe stalowe przednie wahacze górne ICON stanowią znaczące ulepszenie w stosunku do jednostek fabrycznych ze względu na zwiększenie wytrzymałości, możliwości regulacji i parametrów użytkowych. Komponenty te są wykonane z obrabianej CNC stali 1026 DOM i karbowane oraz spawane we własnym zakresie, zapewniając znaczną poprawę w stosunku do konstrukcji jednostek fabrycznych. Zestaw przedniego wahacza górnego wyposażony jest w wyłożone PTFE końcówki drążków FK, które zapewniają zwiększoną artykulację zawieszenia, zmniejszone ugięcie i regulację długości wahacza. Wysokiej jakości końcówki drążków zastosowane w tych wahaczach pozwalają zawieszeniu pojazdu działać zgodnie z przeznaczeniem, bez luzów tulei, które ograniczają pojazd w wersji fabrycznej. Po zakończeniu fazy projektowej inżynierowie ICON poddali te części cyklowi testów “ICON1K” w warunkach rzeczywistych, aby uzyskać ostateczną homologację.
  Cechy:
  Końcówka drążka wyłożona PTFE
  Regulowana długość do regulacji kąta pochylenia kół przednich
  Zapewnia kontrolowane odchylenie z maksymalną artykulacją i responsywnością
  Łatwa instalacja w mocowaniach OEM z osprzętem specyficznym dla danego zastosowania
  Wysokiej jakości wykończenie lakierem proszkowym
  “ICON 1K” przetestowany w rygorystycznych warunkach terenowych w celu potwierdzenia właściwości użytkowych, wytrzymałości i trwałościInformacje techniczne:
  UWAGA TECHNICZNA: Niekompatybilny z wersjami wyposażenia Wrangler JL 4xe lub Unlimited Rubicon 392. Więcej informacji można znaleźć w Centrum pomocy ICON.

  Informazioni aggiuntive

  Peso8,1 kg
  Modello di veicolo

  ,

  Produttore

  Recensioni

  Ancora non ci sono recensioni.

  Solamente clienti che hanno effettuato l'accesso ed hanno acquistato questo prodotto possono lasciare una recensione.