ICON: zestaw sprężyn tylnych dual rate lift 2″ Jeep Wrangler JK

281,00 IVA inclusa

07-18 JK REAR 2″ DUAL RATE SPRING KIT

Esaurito

COD: ICO-22015 Categoria:

  Descrizione

  Tylne sprężyny ICON Vehicle Dynamics 2007-2018 Jeep Wrangler JK do zawieszenia podniesionego o 2 cale są przeznaczone dla kierowców wymagających najwyższej wydajności i jakości jazdy, jednocześnie pozwalając na zwiększony skok kół (w połączeniu z amortyzatorami ICON) i montaż większych opon. Podwójna charakterystyka pozwala na bardziej miękką pracę początkową zapewniającą doskonały komfort podczas jazdy na drodze i twardszą pracę wtórną, która zwiększa się podczas kompresji, zapewniając doskonałą odporność na dobicie i osiągi podczas jazdy terenowej. Podobnie jak wszystkie sprężyny śrubowe ICON, są one objęte dożywotnią gwarancją na ugięcie / pęknięcie, aby dać pewność, że użytkownik ma najlepsze dostępne produkty do zawieszenia Jeepa Wranglera JK 2007-2018.
  Cechy:
  Wysokość podniesienia 2-cale w stosunku do standardowej
  Zwiększony skok kół w połączeniu z amortyzatorami ICON
  Podwójne sprężyny śrubowe poprawiają jakość jazdy na drodze i w terenie w porównaniu z seryjnymi sprężynami
  Dożywotnia gwarancja na ugięcie/uszkodzenie
  W 100% przykręcany system zapewnia łatwą instalację
  “ICON 1K” przetestowany w rygorystycznych warunkach terenowych w celu sprawdzenia dostrojenia, właściwości użytkowych, wytrzymałości i trwałościInformacje techniczne:
  UWAGA TECHNICZNA: Reklamowane przez ICON wysokości podniesienia opierają się na typowej konstrukcji Jeepa JK, która zwykle obejmuje dodatkowy ciężar akcesoriów, takich jak cięższy tylny zderzak/opona zapasowa.
  Wysokość podniesienia może być wyższa niż reklamowana, jeśli zostanie zainstalowana na obciążonym pojeździe. Wysokość podniesienia może być wyższa niż reklamowana, jeśli zostanie zainstalowana w pojeździe o standardowej masie.

  Informazioni aggiuntive

  Peso13,5 kg
  Modello di veicolo

  Produttore

  Recensioni

  Ancora non ci sono recensioni.

  Solamente clienti che hanno effettuato l'accesso ed hanno acquistato questo prodotto possono lasciare una recensione.