ICON: zestaw zawieszenia 2.5″ Stage6 Jeep Wrangler JL

5.429,00 IVA inclusa

18-UP JEEP JL 2.5″ STAGE 6 SUSPENSION SYSTEM

Esaurito

COD: ICO-K22016 Categoria:

  Descrizione

  System zawieszenia ICON Vehicle Dynamics stopnia 4 2,5 cala przeznaczony dla Jeepa Wranglera JL 2018-UP został zaprojektowany z myślą o kierowcach pragnących radykalnie poprawić osiągi i jakość jazdy swojego pojazdu. System Stopnia 4 obejmuje 2.5″ sprężyny śrubowe o podwójnym skoku, aluminiowe amortyzatory z serii 2.0, regulowane przednie górne wahacze rurkowe, stałe przednie dolne wahacze, stałe tylne górne wahacze, regulowane tylne dolne wahacze, regulowane przednie i tylne drążki Panharda, odbojniki dystansowe, wahacze drążków wzdłużnych i cały niezbędny osprzęt do ukończenia montażu. Dzięki tej kombinacji komponentów ICON był w stanie zwiększyć skok kół o ponad 30% (3 cale z przodu, 2 cale z tyłu), na nowo definiując potencjał 2018-UP JL. Przednie dolne wahacze wchodzące w skład tego systemu są wykonane z grubościennych rurek stalowych, zapewniają zwiększony skok kół i są wyposażone w tuleje o podwójnej wytrzymałości, zapewniające cichą pracę, maksymalną artykulację i minimalne blokowanie. System Stopnia 4 pozwala na montaż 35-calowych opon, gdy jest stosowany z zalecanymi przez ICON specyfikacjami kół. Dla użytkowników, którzy chcą zamontować 37-calowe opony, dostępny jest opcjonalny zestaw podkładek dystansowych (PN: 22029).
  Cechy:
  Wysokość podnoszenia 2,5 cala
  Pasuje do opon 35-calowych (37-calowych z opcjonalnym zestawem dystansowym odbojnika PN: 22029)
  Zwiększenie skoku kół o 3 cale z przodu i 2 cale z tyłu
  Lepsza jakość jazdy na drodze i w terenie w porównaniu z seryjnym wyposażeniem
  Sprężyny śrubowe o podwójnym skoku z dożywotnią gwarancją na ugięcie/pęknięcie
  Amortyzatory z serii 2.5 Aluminium posiadają jednoczęściowe siłowniki z wytłaczanego aluminium, zapewniające doskonałą odporność na korozję i spójne wykończenie.
  rurkowe stalowe wahacze z tulejami o podwójnej średnicy zapewniają cichą pracę, maksymalną artykulację i minimalny poziom blokowania
  W 100% przykręcany system zapewnia łatwą instalację
  “ICON 1K” przetestowany w rygorystycznych warunkach terenowych w celu potwierdzenia dopasowania, parametrów użytkowych, wytrzymałości i trwałości.Informacje techniczne:
  Dopasowanie kół i opon OEM: Tak
  Zalecane koła z rynku wtórnego: Obręcze kół ICON – 17×8,5 cala z odstępem 4,5 cala / przesunięciem -6 mm
  Zalecane koła z rynku wtórnego: Obręcze kół ICON – 18×9 cala z rozstawem 4,5-cala / przesunięciem -12 mm
  Zalecane opony z rynku wtórnego: 35-calowe x 12,50 cala ( 37-calowe x 12,50 cala z opcjonalnym zestawem dystansowym odbojnika PN: 22029)
  UWAGA DOTYCZĄCA ZASTOSOWANIA NR 66: Modele 2-drzwiowe siedzą nieco wyżej niż modele 4-drzwiowe, ale pozostają wypoziomowane po zamontowaniu
  UWAGA DOTYCZĄCA ZASTOSOWANIA NR 150: Amortyzatory są w pełni serwisowalne
  UWAGA TECHNICZNA: Reklamowane przez ICON wysokości podniesienia opierają się na typowej konstrukcji Jeepa JL, która zwykle obejmuje dodatkowy ciężar akcesoriów, takich jak cięższy przedni zderzak/podnośnik i cięższy tylny zderzak/opona zapasowa. Wysokość podniesienia może być wyższa niż reklamowana, jeśli zostanie zainstalowana w pojeździe o standardowej masie.
  UWAGA TECHNICZNA: Kompatybilny tylko z modelami wyposażonymi w silnik 3.6L V6 Pentastar. Nie jest kompatybilny z silnikiem 3.6L V6 eTorque.
  Wysyłka w wielu opakowaniach

  Informazioni aggiuntive

  Peso67,05 kg
  Modello di veicolo

  Produttore

  Recensioni

  Ancora non ci sono recensioni.

  Solamente clienti che hanno effettuato l'accesso ed hanno acquistato questo prodotto possono lasciare una recensione.