ICON: zestaw zawieszenia 4.5″ Stage3 Jeep Wrangler JK

8.021,00 IVA inclusa

07-18 JEEP JK 4.5″ STAGE 3 SUSPENSION SYSTEM

Esaurito

COD: ICO-K24003 Categoria:

  Descrizione

  4.5″ zawieszenie Jeep JK Performance Suspension Systems firmy ICON ma na celu osiągnięcie idealnej równowagi między skokiem kół, artykulacją, prześwitem i precyzyjną charakterystyką prowadzenia podczas jazdy po drodze i w terenie. Dzięki osiągnięciu tych celów, Jeep JK wyposażony w ICON może pokonywać pustynne przeszkody, pełzać po najeżonych przeszkodami szlakach i wygodnie wrócić do domu tego samego dnia. Jedną z głównych zalet systemu ICON 4,5 cala JK (lub dowolnego systemu ICON) jest to, że są to kompleksowe rozwiązania zawieszenia, a nie tylko “zestawy do podnoszenia”. Jako producent kompletnych rozwiązań, ICON jest w stanie zaprojektować i stworzyć amortyzatory, sprężyny śrubowe, wahacze, drążki Panharda i wszystkie powiązane z nimi części, które współpracują ze sobą i zapewniają maksymalne parametry użytkowe Jeepa JK.
  Cechy:
  Sprężyny śrubowe o podwójnym skoku z przodu i z tyłu gwarantują brak ugięcia.
  Zestaw korekcyjny drążka kierowniczego zapewniający prawidłową geometrię układu kierowniczego bez opuszczanego ramienia przekładni kierowniczej i zwiększony prześwit w porównaniu z seryjnym.
  Adapter stożkowy ze stali nierdzewnej eliminuje konieczność wiercenia w fabrycznej zwrotnicy
  We wszystkie wahaczach i drążkach Panharda zastosowano tuleje o podwójnej charakterystyce lub końcówki drążków wyłożone PTFE w celu zapewnienia dopasowanej izolacji drgań, kontrolowanego ugięcia oraz maksymalnej artykulacji i responsywności.
  Drążki Panharda są regulowane w pojeździe i zaprojektowane do optymalizacji położenia osi.
  Zawiera amortyzatory serii 2.5 o wysokich parametrach użytkowych z możliwością odnowienia i regulacji zaworów zbiornika
  Amortyzatory z serii 2.5 posiadają wewnętrzną strefę odbicia zapewniającą dodatkową kontrolę odbicia.
  Zwiększony skok koła i artykulacja w porównaniu z seryjnymi amortyzatorami
  100% możliwość przywrócenia do stanu fabrycznegoInformacje techniczne:
  Dopasowanie kół i opon OEM: Tak
  Zalecane koła z rynku wtórnego: Obręcze kół ICON – 17×8.5 cali z odstępem 4,5 cala / przesunięciem -6 mm
  Zalecane koła z rynku wtórnego: Obręcze kół ICON – 18×9 cala z rozstawem 4,5-cala / przesunięciem -12 mm
  Zalecane opony z rynku wtórnego: 35-calowe x 12,50-calowe (Większe zestawy opon 37-calowych będą pasować po niewielkich modyfikacjach lub z nieoryginalnymi błotnikami o wysokim prześwicie, zalecane dopasowanie na podstawie testu)
  UWAGA DOTYCZĄCA ZASTOSOWANIA NR 62: Przedni wał napędowy może uderzać w płyty podwozia niektórych modeli przy pełnym wychyleniu i może wymagać przycięcia w celu uzyskania pełnej artykulacji.
  UWAGA DOTYCZĄCA ZASTOSOWANIA NR 66: Modele 2-drzwiowe siedzą nieco wyżej niż modele 4-drzwiowe, ale pozostają wypoziomowane po zamontowaniu
  UWAGA DOTYCZĄCA ZASTOSOWANIA NR 80: Przedni wał napędowy wymagany do prawidłowego prześwitu przedniego układu napędowego (część ICON NR 22014 [12-Up] / NR 22016 [07-11]).
  UWAGA DOTYCZĄCA ZASTOSOWANIA NR123: Może wymagać tylnego zestawu krzywki wyrównującej
  UWAGA DOTYCZĄCA ZASTOSOWANIA NR 150: Amortyzatory są w pełni serwisowalne
  UWAGA TECHNICZNA: Reklamowane przez ICON wysokości podniesienia opierają się na typowej konstrukcji Jeepa JK, która zwykle obejmuje dodatkowy ciężar akcesoriów, takich jak cięższy przedni zderzak/podnośnik i cięższy tylny zderzak/opona zapasowa. Wysokość podniesienia może być wyższa niż reklamowana, jeśli zostanie zainstalowana w pojeździe o standardowej masie.
  Wysyłka w wielu opakowaniach

  Informazioni aggiuntive

  Peso103,5 kg
  Modello di veicolo

  Produttore

  Recensioni

  Ancora non ci sono recensioni.

  Solamente clienti che hanno effettuato l'accesso ed hanno acquistato questo prodotto possono lasciare una recensione.