Off4rd: poszerzenie nadkoli Jeep Wrangler 4Xe 70mm

579,00 inc. VAT

Przedłużenia poszerzeń seryjnych o 70mm na stronę dla Jeep Wrangler JLU 4xe Plug-in Hybrid

1 in stock

SKU: GO-TXJL01011 Category:

  Description

  Przedłużenia poszerzeń seryjnych o 70mm na stronę dla Jeep Wrangler JLU 4xe Plug-in Hybrid 

  Poszerzają auto i zmieniają szerokość jego obrysu o 70mm , co umożliwia montaż większych i szerszych kół.

  Dodatkowo w zestawie znajduje się uszczelka , która po zamontowaniu zapobiega ocieraniu przez przedłużki seryjnych poszerzeń oraz poprawia wygląd łączenia. Wszystkie uszczelki są dłuższe od listw w celu dokładnego dopasowania ich.

  Zestaw wyposażony jest też w odpowiednią ilość czarnych aluminiowych nitów , w poprzedniej wersji były plastikowe, jednak nie łączą one tak dobrze elementów jak te aluminiowe.

  Przed końcowym zanitowaniem należy prawidłowo ułożyć uszczelkę , odpowiednio ją dopasować i nadmiar odciąć. Element przyłożyć do poszerzenia fabrycznego i sprawdzić czy otwory pokrywają się, przednie seryjne otwory na nity w zależności od egzemplarza auta są mniej lub bardziej rozsunięte , dlatego należy przyłapać pierwszy nit przy obrysówce i po kolei nitować kolejne , jeśli zajdzie potrzeba należy nawiercić otwór dla zamontowania ostatniego nita. ( różnice w odstępach między otworami są wynikiem fabrycznego montażu).

  Zalecamy dokonanie montażu w profesjonalnym warsztacie.

  Przed montażem należy sprawdzić czy nity mieszczą się w otworach produktu , jeśli tak nie jest należy lekko poruszać nitem , żeby delikatnie powiększyć otwór.

  Materiał :

  • Dokładki wykonane z elastycznej żywicy M604TB z dodatkiem welonu , która jest wysoko odporna na promienie UV a welon bardziej uelastycznia je.
  • Żywica M604TB jest przeznaczona do produkcji zewnętrznych części samochodowych , jest stosowana prze wielu prestiżowych producentów części samochodowych.
  • Całość pomalowana drobnym Raptorem.

  Narzędzia potrzebne do montażu :

  • Nitownica do nitów metalowych
  • Nożyk do odcięcia nadmiaru uszczelki

  Additional information

  Weight10 kg
  Chassis type

  Lift height

  Model

  Manufacturer

  Engine

  Trim

  ,

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.