Dostawa i zwroty

Zasady dostawy

Produkty oznaczone jako dostępne w magazynie wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. Jeśli chcesz aby Twoje zamówienie zostało wysłane w dniu złożenia zamówienia zadzwoń do nas przed godziną 15:00.

Jeśli Twoje zamówienie obejmuje wiele produktów, mogą one zostać skonsolidowane do mniejszej ilości paczek a oryginalne opakowanie zostanie usunięte.

Większość przesyłek dostarcza DHL Parcel oraz Paczkomaty Inpost. Dostawa za pośrednictwem DHL możliwa jest dla przesyłek do 31kg a Inpost do 15kg. W przypadku, gdy paczka, ze względu na swoje wymiary nie może zostać wysłana do Paczkomatu, zostanie wysłana DHL na adres dostawy z zamówienia po wcześniejszym potwierdzeniu z Tobą.

Jeśli w Twoim zamówieniu znajdują się produkty oznaczone jako “na zamówienie”, otrzymasz informację o orientacyjnym terminie dostawy.

Produkty “Oversize”

Produkty o wadze ponad 31kg lub których najdłuższy bok przekracza 175.00 cm zostaną wysłane jako przesyłka paletowa i nie są objęte darmową dostawą. Koszt takiej przesyłki to 99.00 PLN w Polsce. Przesyłki ponadwymiarowe do pozostałych krajów EU wyceniane są każdorazowo przez nasz zespół. Ceny takich przesyłek różnią się znacząco pomiędzy poszczególnymi krajami EU, a w niektórych przypadkach w ogóle nie są akceptowane. Skontaktuj się z nami przed dokonaniem zakupu.

Darmowa dostawa

Aby skorzystać z darmowej dostawy należy złożyć zamówienie o wartości powyżej 500,00 PLN w przypadku zamówienia na adres w Polsce lub 499,00 EURO dla zamówień do krajów EU.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym sklepie mogą zostać zwrócone w przeciągu 100 dni od daty zakupu. Produkt nie może nosić śladów użytkowania lub montażu. Jeśli nie posiadasz oryginalnego opakowania lub podjąłeś próbę zamontowania skontaktuj się z nami. W większości przypadków będziemy mogli zaakceptować zwrot i/lub zaproponujemy niewielką opłatę za przyjęcie zwrotu.

Do przesyłki zwrotnej powinno zostać dołączone oświadczenie o odstąpieniu od umowy i Twoje dane kontaktowe.

Nie jest możliwy zwrot produktów wykonanych na Twoje specjalne zamówienie, w tym produktów zamówionych indywidualnie, niedostępnych w naszej standardowej ofercie.

Zwrot należności będzie dokonany w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwracanego produktu, w formie w jakiej dokonałeś zakupu.

Więcej informacji możesz znaleść w Regulaminie Sklepu.